Новости

Розширено функціонал кабінету страхувальника на вебпорталі Пенсійного фонду

08.07.2024
Тема:

Спеціалісти Пенсійного фонду України в інформаційному повідомленні на офіційному вебпорталі (https://www.pfu.gov.ua/ «Прес-центр» «Новини» «2024») повідомили, що на виконання постанови КМУ «Деякі питання бронювання військовозобов’язаних під час воєнного стану» від 05.06.2024 № 650 ПФУ забезпечено інформаційну взаємодію між реєстром застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (далі — Реєстр застрахованих осіб) та Єдиним державним реєстром призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

Відтепер роботодавці в особистому кабінеті страхувальника на вебпорталі електронних послуг ПФУ (https://www.pfu.gov.ua/) мають можливість у режимі реального часу подавати відомості про прийняття працівника на роботу, його переміщення з одного структурного підрозділу до іншого або переведення на іншу постійну посаду або роботу, звільнення, поновлення на роботі, тимчасове припинення / відновлення дії трудового договору.

Для подання відомостей через кабінет страхувальника пункт меню «Комунікації з ПФУ» доповнено опцією «Відомості про трудові відносини (оперативне подання інформації)» / «Повідомлення про зміни в трудових відносинах».

У разі подання роботодавцем зазначених відомостей через вебпортал електронних послуг ПФУ (https://www.pfu.gov.ua/) дані в Реєстрі застрахованих осіб оновлюються впродовж доби.

Крім того, роботодавець отримав можливість одержувати інформацію з Реєстру застрахованих осіб про:

  • осіб, які на момент формування запиту перебувають у трудових відносинах з роботодавцем — пункт меню «Комунікації з ПФУ» «Відомості про трудові відносини (оперативне подання інформації)» «Запит на отримання переліку осіб працюючих у страхувальника»;
  • особу за період перебування у трудових відносинах з роботодавцем (інформація формується за періоди починаючи з 2011 року) — пункт меню «Комунікації з ПФУ» «Відомості про трудові відносини (оперативне подання інформації)» «Запит на отримання інформації про трудові відносини по особі».

Також спеціалісти ПФУ нагадали, що страхувальник в особистому кабінеті за допомогою пункту меню «Користувачі кабінету страхувальника» має можливість підтримувати в актуальному стані дані про уповноважених спеціалістів, яким надається право перегляду та введення відомостей про трудові відносини працівників. Для доповнення списку таких спеціалістів призначено кнопку «Додати». Уповноважений спеціаліст, який має КЕП (кваліфікований електронний підпис) службової особи юридичної особи (керівник, головний бухгалтер, спеціаліст кадрової служби), де прописано його РНОКПП та код ЄДРПОУ роботодавця, зможе увійти в кабінет страхувальника, переглянути відомості про трудові відносини працівників та ввести нові.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи