Новости

Прийшов час звітувати за 2й квартал.

02.07.2024
Тема:

Звітуємо з 01.07.2024 по 09.08.2024.

✅ Якщо у Вас не було доходу в першому півріччі взагалі в декларації в IV розділі  "Показники господарської діяльності для платників ЄП 3 групи" в 6 рядку ставимо 0 і по суті декларація заповнена.

✅Якщо ФОП зареєструвався в 2 кварталі, то в IV розділі  "Показники господарської діяльності для платників ЄП 3 групи" в 6 рядку ставимо дохід, який ФОП отримав за 2 квартал, що в свою чергу підтягне дані про сплату податку в розділі V "Визначення податкових зобов'язань по ЄП" в рядку 14, (тобто скільки за відповідний квартал потрібно сплатити податку).

✅Якщо у ФОПа був дохід лише у 1 кварталі, а в 2 кварталі - ні, відкриваємо декларацію за 1 квартал в розділі V "Визначення податкових зобов'язань по ЄП" із рядка 12 переносимо суму яка була нарахована за звітній період в рядок 13 . В рядку 14 будуть пусті клітинки (або 0), відсутність показників в цій графі означає що не потрібно платити податок за відповідний  квартал, тому що доходу не було.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи