Новости

Відпустка без збереження заробітної плати для батьків абітурієнтів

21.06.2024
Тема:

Працівникам, діти яких у віці до 18 років вступають до навчальних закладів, розташованих в іншій місцевості, в обов’язковому порядку надається відпустка без збереження заробітної плати тривалістю 12 календарних днів без урахування часу, необхідного для проїзду до місцезнаходження навчального закладу та в зворотному напрямі.

За наявності двох або більше дітей зазначеного віку така відпустка надається окремо для супроводження кожної дитини. Ці норми статті 25 Закону України «Про відпустки» роз’яснили під час інформаційного семінару в одному з вишів посадовці управління інспекційної діяльності у Запорізькій області.

Також вони звернули увагу на недопущення мобінгу й дискримінації працівників із ВІЛ/СНІД та інвалідністю, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у трудових відносинах і необхідність психосоціальної підтримки на робочих місцях.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи