Новости

Як отримати витяг з Реєстру неприбуткових установ та організацій?

21.06.2024
Тема:

Головне управління ДПС у Харківській області інформує, що  відповідно до п. 12 прим.1 Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 №440 (далі - Порядок №440), неприбуткові підприємства, установи та організації можуть звернутися до контролюючого органу із запитом про отримання витягу з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Запит про отримання витягу з Реєстру за формою згідно з додатком 3 до Порядку № 440 подається до контролюючого органу за основним місцем обліку неприбуткової організації в один із таких способів: 

  • поштою; 
  • безпосередньо до контролюючого органу; 
  • засобами інформаційно-комунікаційної системи «Електронний кабінет», вхід до якої здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua/ (розділ «Листування з ДПС»).

Усі розділи Запиту підлягають заповненню.

У запиті зазначається код згідно з ЄДРПОУ неприбуткової організації, який є критерієм пошуку відомостей у Реєстрі.

Запит обов’язково повинен бути підписаний керівником або особою, що має право підпису документів неприбуткової організації, із зазначенням дати.

Строк надання адміністративної послуги – 3 робочих дні.

Витяг з Реєстру неприбуткових установ та організацій або Повідомлення про відсутність відомостей у Реєстрі неприбуткових установ та організацій надсилається поштою за адресою (місцезнаходженням, податковою адресою) платника податків або особисто вручається платнику податку (його представнику) за основним місцем обліку платника податків, або засобами інформаційно-комунікаційної системи «Електронний кабінет».

Звертаємо увагу, що користувачі мобільного застосунку «Моя податкова» у розділі «Реєстри» можуть отримати  інформацію з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи