Новости

До уваги великих платників податків!

20.06.2024

З 1 січня 2025 року великим платникам податків обов’язково подавати типові податкові перевірочні файли в електронному форматі SAF-T, а з 1 січня 2027 року обов’язкове подання SAF-T звітності для всіх платників ПДВ (законопроєкт № 6255 від 2 листопада 2021 року). 

Відповідно до змін які передбачає документ, платники податків будуть зобов'язані подавати до органів державної податкової служби експортовані з вихідної системи обліку достовірні дані про наявність та стан активів, власного капіталу та зобов'язань, а також зміни у фінансовому стані платника податків за звітний рік у вигляді стандартного аудиторського файлу (SAF-T) протягом 60 календарних днів, що настають за останнім днем звітного року.

Неподання, несвоєчасне подання або подання не в повному обсязі або з помилками SAF-T передбачає застосування штрафних санкцій:

- для великих платників податків – 100 мінімальних заробітних плат, встановленої з 1 січня звітного (податкового) року;

- для інших платників податків – 10 мінімальних зарплат, встановленої з 1 січня звітного (податкового) року.

За матеріалами Західне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи