Новости

Зміни в порядку встановлення тарифних розрядів медпрацівників за ЄТС

12.06.2024

Кабмін ухвалив постанову КМУ від 14.05.2024 № 545 (далі — постанова № 545), якою вніс такі зміни до розд. III додатка 2 до постанови КМУ «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 30.08.2002 № 1298:

1. Доповнено посадами професіоналів у галузі охорони здоров’я у закладах охорони здоров’япрофесіоналів з вищою немедичною освітою у сфері охорони здоров’я (9–13-й тарифні розряди), екстреного медичного технікаінструктора з надання першої допомоги, оператора оперативно-диспетчерської служби (медицина) (3–4-й тарифні розряди).

2. Змінено формулювання категорії під назвою: «Молодші спеціалісти з медичною та фармацевтичною освітою / фахові молодші бакалаври, фахівці з початковим рівнем (короткий цикл) вищої освіти (молодший бакалавр), першим (бакалаврським) рівнем медичної і фармацевтичної освіти та магістри з медсестринства» на «Фахівці з числа працівників сфери охорони здоров’я з освітнім (освітньо-професійним) ступенем фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра (молодшого спеціаліста), бакалавра, зокрема з немедичною освітою, магістри з медсестринства».

Постанова № 545 набрала чинності 16 травня 2024 року.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи