Новости

Визнання підприємства критично важливим та особливості бронювання: подробиці від Мінекономіки

11.06.2024
Тема:

За словами заступника міністра економіки Ігоря Фоменка, спочатку підприємства чи організації звертаються до влади, щоб їх визнали критично важливими. Для отримання такого статусу є сім критеріїв.

"Кожне міністерство чи центральний орган виконавчої влади формує свій перелік критеріїв. Після того як відповідні служби опрацюють підприємство, видається наказ про визнання його критично важливим", - пояснив він.

Після отримання такого статусу підприємство подає список військовозобов'язаних для бронювання тому центральному органу виконавчої влади або ОВА, які визнали підприємство критично важливим. А цей орган передає списки до Міноборони або інших органів, таких як СБУ чи розвідка, - там, де військовозобов'язаний стоїть на обліку.

Надалі поданих на бронювання співробітників перевіряють через реєстр "Оберіг" на відповідність військово-облікових даних і потім надсилають Міністерству економіки.

"Мінекономіки перевіряє наявність підстав. Якщо якихось документів не вистачає, ми просимо їх надати. Після цього міністерство видає наказ, який направляє в Міноборони, ТЦК та той органі місцевої влади, який звертався до Міноборони", - пояснив заступник міністра економіки.

За словами заступника міністра економіки, Ігоря Фоменка, Мінекономіки має право відмовити у бронюванні співробітників, якщо виявить неповні або фальсифіковані документи, подані підприємством.

Фоменко підкреслив, що міністерство має законні підстави для таких дій:

  • Не видавати наказ про бронювання.
  • Повернути пакет документів:
    • На доопрацювання, якщо виявлені недоліки.
    • Для анулювання попередніх рішень, якщо виявлена ​​фальсифікація.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи