Новости

В Україні заборонили рекламу азартних ігор

31.05.2024
Тема:

Кабінет Міністрів затвердив зміни до Постанови «Деякі питання протидії негативним наслідкам функціонування азартних ігор в мережі Інтернет», які включають заборону реклами азартних ігор та букмекерських контор в Україні. Зазначене рішення було оголошено у постанові уряду.

Передбачено, що обмеження реклами азартних ігор в Інтернеті буде розповсюджуватися на всі їх форми. Це рішення Кабміну стосується порядку обмеження всіх видів реклами, а не лише певних позначень азартних ігор.

Заборона реклами азартних ігор діятиме до моменту набуття чинності закону про боротьбу з ігровою залежністю, який знаходиться на розгляді Верховної Ради.

Цей документ вже передбачав заборону реєстрації кількох акаунтів для одного гравця та встановлення обмежень на час гри.

Після цього у Верховній Раді було прийнято у першому читанні законопроєкт про боротьбу з ігровою залежністю, який передбачає ліквідацію Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей та обмеження роботи онлайн-казино.

Постанова Кабміну щодо протидії негативним наслідкам азартних ігор в Інтернеті, прийнята у травні, буде чинною до ухвалення нового законодавства.

Таким чином, Уряд ухвалив постанову щодо протидії негативним наслідкам функціонування азартних ігор в мережі Інтернет.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи