Новости

У додаток Резерв+ планують додати функцію електронних направлень на ВЛК

21.05.2024
Тема:

 У новий додаток Резерв+, в якому військовозобов’язані можуть оновити свої облікові дані, планують додати функцію електронних направлень на військово-лікарську комісію.  Про це повідомила заступниця міністра оборони України питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко в ефірі телемарафону.

За її словами, цю функцію планують додати у найближчих оновленнях.

«Тобто фактично не здійснюючи візит до ТЦК і СП для того, щоб винятково отримати направлення на ВЛК, ми зможемо його в зручному вигляді отримати в додатку», - пояснила вона.

Також Черногоренко додала, що взаємодію і основний процес взаємодії громадянина і ВЛК потрібно також робити цифровим.

«Працюємо над цим, трохи пізніше вийдемо з нашим анонсом, що ми робимо і в контексті роботи ВЛК. Але загалом план наступний - щоб і ТЦК і СП, і військово-лікарська комісія для військовозобов'язаних були максимально зручними, більшість процесів були цифровими, ті, які тільки можливо зробити цифровими, і щоб це було зручно для громадян», - додала вона.

Заступниця міністра підсумувала, що до кінця червня або на початку липня Міноборони вже матиме зовсім іншу революційну картину.

Таким чином, військовозобов'язані зможуть не відвідувати ТЦК лише для того, щоб отримати направлення на ВЛК.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи