Новости

Представляємо вам новий номер газети "Бухгалтерія: бюджет".

20.05.2024
Тема:

Представляємо вам новий номер газети "Бухгалтерія: бюджет".

 

 Перелік № 447/24 (щодо працівників, з якими можна укладати договір про повну матвідповідальність) є чинним: відповідає Мінекономіки

 

 Страхування транспортного засобу: оформлення та облік

Законодавство визначає обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, страхування від нещасних випадків на транспорті та добровільне страхування. Розглянемо ці види страхування та порядок обліку витрат на їх проведення.

 

 Чи може працівниця відтермінувати початок відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами і ще попрацювати?

У стандартних ситуаціях відпустка у зв’язку з вагітністю та пологами розпочинається з 30-го (27-го — для «чорнобильниць») тижня вагітності. Однак працівниця може забажати попрацювати ще довше. Як це реалізувати — поговоримо далі.

 

 Проведення дезінфекційних заходів: правила та облік

Проведення дезінфекційних заходів є вкрай важливим, якщо діяльність установи направлена на перебування в ній людей і тим паче якщо має місце для зберігання продуктів харчування та приготування їжі. До того ж миші й криси можуть завдати шкоди майну установи, тому не слід забувати про відповідальність за збереження бюджетного майна і своєчасно знаходити можливість для проведення таких «знищувальних» заходів.

 Внутрішньовідомча передача активів, отриманих як благодійна допомога

Наша установа отримала від селищної ради — головного розпорядника — генератор і бензин, що були отримані нею від благодійної установи. Чи треба нашій установі подавати довідку про надходження в натуральній формі та вносити зміни до кошторису спецфонду, якщо свого часу це вже робила селищна рада? Як правильно зарахувати отримані генератор і бензин на балансовий облік?

 

 Облік бухгалтерських бланків: розглядаємо нюанси

Установа придбала бланки для документування бухгалтерського та кадрового обліку: особисті картки, картки-довідки та меню-вимоги. На якому субрахунку їх треба обліковувати і чи можливо відразу після отримання від постачальника списати ці бланки?

 

Повний зміст номера можна переглянути ТУТ

 

Ці та інші питання розглянуті фахівцями редакції в новому номері газети «Бухгалтерія: бюджет» з  урахуванням роз'яснень міністерств, податкової та інших органів.

 

Як і раніше окремий номер можна замовити на сайті.

Вартість номера — 100 грн.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи