Новости

НСЗУ з 01.12.2024 укладатиме з аптечними закладами довгострокові договори

08.05.2024

НСЗУ на своєму сайті1 повідомила про урядові зміни до постанов КМУ від 27.02.2019 № 136 і від 28.07.2021 № 854.

Зміни внесено з метою удосконалення Типової форми договору про реімбурсацію, затвердженої постановою КМУ від 27.02.2019 № 136, і в частині строку дії таких договорів, а також для врегулювання питання погашення паперових рецептів за програмою медичних гарантій на територіях активних бойових дій та тимчасово окупованих російською федерацією.

Визначено, що з 1 грудня 2024 року НСЗУ може укладати договори про реімбурсацію із суб’єктами господарювання на довгостроковий період (більше одного року) за умови виконання умов договору.

Відпуск лікарських засобів та/або медичних виробів за програмою медичних гарантій та відповідну їх реімбурсацію можуть здійснювати лише за умови чинного переліку лікарських засобів та медичних виробів, які підлягають реімбурсації у відповідному році.

Раніше НСЗУ укладала договір з аптечним закладом на один рік, оскільки чинним законодавством не було передбачено періоду, на який НСЗУ мала право укладати договори про реімбурсацію.

Крім того, змінами до постанови КМУ від 28.07.2021 № 854 врегульовано питання можливості погашати (відпускати) паперові рецепти на лікарські засоби та/або медичні вироби на територіях бойових дій та тимчасово окупованих територіях (для всіх лікарських засобів та медичних виробів), які підлягають реімбурсації за програмою медичних гарантій (тільки за місцем розташування структурних підрозділів на вказаних територіях).

Тож, якщо немає технічної можливості вносити дані в ЕСОЗ, структурним підрозділам аптечного закладу, які розташовані на території бойових дій та окупованій території, надано можливість відпускати ліки та медвироби за паперовими рецептами (тільки за місцем розташування структурних підрозділів на вказаних територіях).

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи