Новости

Чи треба йти в ТЦК після 18 травня, якщо дані вже були оновлені: роз’яснення

03.05.2024
Тема:

Начальник служби з громадськістю Полтавського обласного ТЦК та СП Роман Істомін повідомив, якщо військовозобов'язані українці оновили дані до набуття чинності нового закону про мобілізацію (до 18 травня), то знову йти до ТЦК їм не потрібно. 

«Якщо громадянин хоче уточнити свої дані за законом (про мобілізацію - ред.), то він це може зробити після набрання чинності законом. Але ніхто не забороняє звернутися зараз. Бо оновлення даних - це обов'язок кожного військовозобов'язаного», - пояснив Істомін.

Він зазначив, якщо військовозобов'язаний зробить це зараз, то у ТЦК вже будуть оновлені дані. Тому потреби з'являтися у військкоматі потім вже не буде.

За його словами, є закон України про єдиний державний реєстр військовозобов'язаних, де є перелік персональних даних.

«Якщо громадянин оновив всі дані, які там є, і нічого не змінилося, це можуть бути дані хоч за 2022 рік, але вони актуальні, то оновлення вони не потребують», - додав Роман Істомін.

Закон про посилення мобілізації 10449 передбачає, що військовозобов’язані протягом 60 днів з дня набрання чинності указом Президента про оголошення мобілізації, зобов’язані уточнити свої облікові дані через центри надання адміністративних послуг. 

Таким чином, якщо військовозобов’язаний оновить свої дані у ТЦК зараз, після 18 травня це робити непотрібно.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи