Новости

Харківських підприємців звільнили від сплати податків за землю, нерухомість та єдиного податку ФОП четвертої групи.

01.05.2024
Тема:

Таке рішення було прийнято на позачерговій сесії міської ради 30 квітня 2024 року, пише Ніна Южаніна в своєму Телеграм-каналі

«Скасуванням податку на землю та нерухомість ми допоможемо нашому бізнесу, який попри складні умови воєнного часу працює в Харкові. У нас є певна домовленість з урядом, і за умови дотації від держави ми зможемо пролонгувати надані пільги. Таким чином будемо балансувати». 

За попередньою оцінкою, надані пільги призведуть до втрати близько 1 млрд грн з міського бюджету.
 
Раніше уряд прийняв порядок компенсації у 2024 році зменшення доходів місцевих бюджетів за рахунок звільнення бізнесу від місцевих податків, про що писала тут .
 
А ще раніше Мінфін ніяк не хотів поступатися в цьому питанні, навіть у межах території територіальних громад, щодо населених пунктів яких прийнято рішення про обов’язкову евакуацію населення.
 
Як завжди, влада діє несвоєчасно, ситуативно, хоча Харків і Харківщина постійно перебувають під ворожими обстрілами, і особливо — в останні місяці.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи