Новости

Які зміни в способах подання документів для добровільної реєстрації платником ПДВ, обрання спрощеної системи оподаткування, включення до реєстру неприбуткових установ та організацій?

24.04.2024
Тема:

Головне управління ДПС в Одеській області нагадує, що 16 березня 2024 року набрав чинності Закон України від 23.02.2024 року № 3603-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо вдосконалення онлайн-комунікації з платниками податків та уточнення окремих положень законодавства» (далі – Закон № 3603).

Так, Законом № 3603 узгоджено норми Кодексу з положеннями Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», згідно з якими суб'єкти господарювання можуть зазначити прохання про добровільну реєстрацію платником ПДВ та/або про обрання спрощеної системи оподаткування та/або про включення до Реєстру неприбуткових установ та організацій не лише під час державної реєстрації такої особи, але й під час подання заяви про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу або про фізичну особу - підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

Відповідна заява або відомості передаються до контролюючих органів у порядку, встановленому Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (абзац третій пункту 183.7 статті 183, абзац сьомий підпункту 298.1.1 пункту 298.1 статті 298, абзаци сьомий та восьмий підпункту 133.4.1 пункту 133.4 статті 133 Кодексу).

Детальніше із нововведеннями, запровадженими Законом № 3603 можна ознайомитися в інформаційному листі №2/2024, розміщеному на вебпорталі ДПС за покликанням: https://tax.gov.ua/zakonodavstvo/podatki-ta-zbori/informatsiyni-listi/772791.html.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи