Новости

Уряд продовжив дію спеціальних обов’язків, покладених на "Нафтогаз Трейдинг" щодо постачання газу виробникам тепла та бюджетним установам на міжопалювальний період до 31.08.2024

15.04.2024
Тема:

Уряд продовжив дію спеціальних обов’язків, покладених на "Нафтогаз Трейдинг" щодо постачання газу виробникам тепла та бюджетним установам на міжопалювальний період до 31.08.2024 

Постановою  КМУ  від 12.04.2024 № 407 внесено зміни до постанови КМУ  «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам» від 19.07.2022 № 812 (далі – постанова № 812)

Відповідно до оновлених п. 5, п.6, п.61 та п.7 Положення, затвердженого зазначеною постановою № 812,  ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” постачає до 31 серпня 2024 р. (включно) природний газ бюджетним установам,  закладам охорони здоров’я державної власності (казенні підприємства та/або державні установи тощо), закладам охорони здоров’я комунальної власності (комунальні некомерційні підприємства та/або комунальні установи, та/або спільні комунальні підприємства тощо) підприємствам, установам, організаціям, на балансі яких перебувають гуртожитки (та/або інші житлові будівлі, у яких постійно або тимчасово проживають побутові споживачі), за пільговими цінами, визначеними зазначеними пунктами.

Звичайно обсяги у міжопалювальний період у бюджетних установ значно менші, ніж в опалювальний, а у деяких використання газу у цей період відсутнє взагалі. Між тим, установам, які продовжують використовувати газ (наприклад, для підігріву води, потреб харчоблоків, тощо), необхідно подумати про укладання договорів на новий період: новий рядок річного плану, нова закупівля в залежності від вартості.

У разі, якщо вартість не перевищує 100 тис. грн – можна укласти договір закупівлі без використання електронної системи закупівель, згідно п. 11 Особливостей  здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджені постановою КМУ від 12.10.2022  № 1178. 

У разі ж якщо вартість газу дорівнює або перевищує 100 тис. грн – доведеться оголосити відкриті торги і, якщо ж на такі умови не вийде жоден з постачальників, замовник зможе укласти договір ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” згідно пп. 6 п. 13 Особливостей № 1178.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи