Новости

Затверджено Порядок надання субвенції на облаштування безпечних умов у ЗОЗ

10.04.2024

Кабмін ухвалив постанову від 02.04.2024 № 374 (далі — постанова № 374), якою затвердив Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на облаштування безпечних умов у закладах охорони здоров’я (далі — Порядок).

Субвенція спрямовуватиметься на реалізацію проєктів, пов’язаних із новим будівництвомреконструкцією та капітальним ремонтом захисних споруд цивільного захисту та споруд подвійного призначення в ЗОЗ комунальної форми власності відповідно до Порядку створення, утримання фонду захисних споруд цивільного захисту, виключення таких споруд із фонду та ведення його обліку, затвердженого постановою КМУ від 10.03.2017 № 138.

Визначено такі умови для отримання субвенції:

1. Передбачено реалізацію проєкту в загальному, кластерному або надкластерному ЗОЗ спроможної мережі.

2. Для визначення багатопрофільних лікарняних закладів в Автономній Республіці Крим, Луганській, Донецькій, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській областях орган, до сфери управління якого належить такий ЗОЗ, подати МОЗ має обґрунтування щодо пріоритетності реалізації проєкту.

3. Реалізують проєкт на засадах співфінансування з місцевих бюджетів, при цьому джерелами співфінансування з місцевих бюджетів не можуть бути кошти державного фонду регіонального розвитку та міжбюджетних трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам.

4. ЗОЗ, у якому планують нове будівництво, реконструкцію, реставрацію, капітальний ремонт захисних споруд цивільного захисту та споруд подвійного призначення, не має таких об’єктів або має такі об’єкти, що потребують капітального ремонту, реставрації чи реконструкції.

5. Завершення реалізації проєкту (введення завершеного будівництвом об’єкта в експлуатацію) не пізніше 31.12.2024.

Переліки проєктів формують обласні, Київська міська держадміністрація (військові адміністрації), які визначають їхню пріоритетність відповідно до критеріїв, закріплених у п. 7 Порядку. Далі переліки затверджує МОЗ.

МОЗ на основі рекомендацій подає до КМУ пропозиції щодо розподілення субвенції між місцевими бюджетами.

Постанова № 374 набере чинності з дня офіційного опублікування.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи