Новости

Чек-лист: закриття ФОП

08.04.2024
Тема:

1️⃣ Звернутися до державного реєстратора та подати заяву про припинення підприємницької діяльності;

2️⃣ Подати ліквідаційну звітність в податкову за місцем реєстрації: 

ФОП на загальній системі – декларацію про майновий стан і доходи протягом 20 календарних днів, що настають за місяцем у якому припинено підприємницьку діяльність.

ФОП «спрощенці» – декларацію платника єдиного податку протягом 40 календарних днів за звітним кварталом.
Також подають звіт з ЄСВ протягом 30 календарних днів з дати припинення та декларацію з ПДВ (для платників ПДВ) протягом 20 календарних днів за звітним місяцем.

3️⃣ Провести остаточні розрахунки з бюджетом:

ФОП на загальній системі проводить розрахунки відповідно до поданої ліквідаційної звітності та остаточні розрахунки у разі наявності податкового боргу.
ФОП «спрощенці» сплачують єдиний податок та ЄСВ за повний місяць, в якому подано заяву держреєстратору та проводить остаточні розрахунки у разі наявності податкового боргу.

4️⃣ Закрити банківські рахунки для цього ФОП потрібно подати відповідну заяву у довільній формі.

5️⃣ Знятися з обліку в контролюючих органах. У разі подання необхідної звітності і відсутності заборгованості з податків і зборів фізична особа знімається з обліку в органах ДПС. Після передбачених процедур дані про зняття ФОПа як платника податків та як платника ЄСВ передаються контролюючим органам до ЄДР.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи