Новости

У сформованому листку непрацездатності тепер можна змінити страхувальника — інформація від Головного управління ПФУ у Вінницькій області

01.04.2024

Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області у роз’ясненні від 28.03.20241 розповіло про цікаве нове доопрацювання ПФУ програмного забезпечення. Воно дає можливість у сформованому електронному листку непрацездатності змінити страхувальника.

Чому це зроблено? ПФУ послідовно пояснив, що сформований електронний листок непрацездатності (далі — ЕЛН) надсилається страхувальникам через кабінет страхувальника на вебпорталі електронних послуг ПФУ (https://portal.pfu.gov.ua/). Інформація про трудові відносини працівника з тим чи іншим страхувальником ґрунтується на даних Реєстру застрахованих осіб, які надходять туди з джерел, передбачених ст. 18 Закону про ЄСВ, зокрема від ДПСУ.

Тож якщо на дату формування ЕЛН роботодавець не подав Повідомлення про прийняття на роботу працівникаПодатковий розрахунок або допущені помилки у звітності, внаслідок чого ЕЛН не потрапив в електронний кабінет страхувальника, то після подання відповідних звітів або Повідомлення про прийняття на роботу можна направити до ПФУ запит щодо зміни страхувальника в уже сформованих ЕЛН.

Як це зробити?

Для створення запиту в пункті меню «Листки непрацездатності» кабінету страхувальника додано кнопку «Запит на зміну страхувальника в ЛН після подання ПППР/звіту». Якщо навести курсор на цю кнопку, з’явиться таке інформаційне повідомлення: «Запит подається страхувальником по новоприйнятим працівникам, яким ЕЛН створено на попереднє місце роботи, в зв’язку з відсутністю інформації щодо нових трудових відносин. Запит направляється після подання Повідомлення про прийняття працівника на роботу (укладення гіг-контракту)/Звіту по ЄСВ, який підтверджує наявність нових трудових відносин на момент настання страхового випадку».

В екранній формі запиту слід заповнити необхідні дані:

  • регіон (вибрати з випадаючого списку);
  • телефон страхувальника;
  • код ЄДРПОУ страхувальника, на якого було створено ЕЛН і якого необхідно змінити;
  • номер ЕЛН, по якому необхідно змінити страхувальника;
  • РНОКПП (необов’язкове для заповнення).

Автоматично заповнюється системою:

  • номер запиту;
  • дата формування запиту;
  • код ЄДРПОУ (РНОКПП) страхувальника;
  • найменування страхувальника/ПІБ.

Також є можливість при створенні запиту також додати сканкопії документів.

Після внесення всіх необхідних даних та відправки запиту він змінює статус на «Надіслано» та потрапляє на опрацювання до ПФУ.

Якщо в процесі опрацювання запиту в системі будуть наявні ЕЛН, які відповідатимуть умовам для такої заміни, буде прийнято рішення про заміну страхувальника. Після цього роботодавець зможе переглянути ці ЕЛН в електронному кабінеті в пункті меню «Листки непрацездатності» за параметром пошуку «Змінено страхувальника в ЕЛН за запитом».

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи