Новости

МОЗ: Інформація про реєстрацію лікарських засобів – у вільному доступі

19.03.2024
Тема:

Пацієнти можуть бути впевнені, що всі ліки, придбані за рекомендацією лікаря в аптеці чи отримані для лікування у лікарні, є ефективними, безпечними та якісними. МОЗ забезпечило доступний формат викладу матеріалу про лікарські засоби, порядок їх зберігання та інструкції з застосування.

Рішення зумовлено результатом проведених досліджень щодо сприйняття інформації про процедуру реєстрації лікарських засобів в Україні.

Рекомендації щодо викладення інформації у форматах, що забезпечують доступність її сприйняття, схвалені розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 листопада 2023 року № 1046-р.  

Тож на виконання заходів з імплементації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні розроблена інформаційна довідка «Про ліки, їх реєстрацію та реєстраційне посвідчення» в доступному форматі.

Довідково

Проект реалізується у межах Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року. Стратегія безбар’єрності розроблена за ініціативи першої леді Олени Зеленської.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи