Новости

Надбавка за вислугу років для медичних працівників

05.03.2024
Тема:

Щомісячна надбавка за вислугу років медичним працівникам встановлюється залежно від стажу їхньої роботи: понад 3 роки – 10 відсотків від посадового окладу, понад 10 років – 20 відсотків, понад 20 років – 30 відсотків.

Вона обчислюється, виходячи з посадового окладу працівника без урахування інших надбавок і доплат. Про це посадовці управління інспекційної діяльності у Запорізькій області нагадали керівництву комунального медичного закладу, куди завітали за зверненням працівника.

Інспектори праці звернули увагу, що в державному або комунальному закладі охорони здоров’я встановлення надбавки за вислугу років або зміна її розміру проводиться з початку місяця, що настає за місяцем роботи, в якому виникло таке право. До речі, період навчання в медичному навчальному закладі до стажу, що дає право на згадану надбавку, не зараховується.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи