Новости

В Prozorro змінився спосіб формування скарги до АМКУ

05.02.2024

Частина 1 статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі — Закон № 922) містить вимогу про те, що скаргу до органу оскарження суб’єкт оскарження подає у формі електронного документа через електронну систему закупівель.

З 23 січня 2024 року, для того щоб сформувати в Prozorro електронний документ скарги, постачальникам необхідно внести через свої електронні торговельні майданчики додаткові дані.

Зокрема, необхідно описати Заперечення (підстави подання скарги), які має скаржник, їх Обґрунтування та підкріплення Доказами.

При цьому загальні вимоги Закону № 922 щодо змісту скарги, аргументованості та підкріплення доказами залишаються незмінними. Також не змінився процес подання скарги, оплати, прийняття до розгляду та винесення рішення Антимонопольним комітетом України (АМКУ).

Запроваджені зміни дозволять АМКУ швидше обробляти подані скарги, формувати сталу практику розгляду скарг, а також формувати пропозиції для зміни політики у сфері публічних закупівель. На що слід звернути увагу користувачам, розказано в PROZORRO ІНФОБОКС за посиланням https://infobox.prozorro.org/articles/v-prozorro-zminivsya-sposib-formuvannya-skargi-do-amku

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи