Новости

До уваги власників реєстраційних посвідчень!

30.01.2024
Тема:

Публікуємо попередні результати формування Переліку лікарських засобів та медичних виробів, які підлягають реімбурсації.

Протягом наступних 5 робочих днів можна подати нові заяви для зниження оптово-відпускної ціни для тих лікарських засобів та медичних виробів, оптово-відпускна ціна добової дози яких не перевищує 10% від мінімальної оптово-відпускної ціни добової дози, або ж звернутися з виправленням технічних помилок у попередніх результатах.

НСЗУ буде розглядати подані заявниками документи протягом 5 робочих днів після закінчення строку подання заяв.

Після завершення опрацювання документів, пропозиції про включення лікарських засобів та медичних виробів до Переліку лікарських засобів та медичних виробів, які підлягають реімбурсації, буде надіслано до Міністерства охорони здоров'я для затвердження.

Для зручності додаємо перелік лікарських засобів та медичних виробів, оптово-відпускну ціну яких можна знизити за результатами розрахунків.

Перелік Реімбурсації ЛЗ Січень 2024
Перелік Реімбурсації Комбіновані Січень 2024
Перелік Реімбурсації Інсуліни Січень 2024
Перелік Реімбурсації МВ Січень 2024
Перелік ЛЗ зниження до 10% Січень 2024
Перелік МВ зниження до 10% Січень 2024

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи