Новости

На які виплати може розраховувати роботодавець при прийнятті на роботу ВПО в 2024 році?

24.01.2024
Тема:

При прийнятті на роботу переміщеної особи, що отримала такий статус після 24 лютого 2022 р., роботодавець має право на компенсацію витрат на оплату її праці у розмірі 7100 грн на місяць упродовж 3 місяців. Тобто сума компенсації може становити 21300 грн

Якщо ж роботодавець візьме на роботу внутрішньо переміщену особу з інвалідністю, то тривалість виплати компенсації витрат становитиме 6 місяців. Загальна сума компенсації в цьому випадку становитиме 42600 грн.3 1 квітня, коли мінімальна зарплата становитиме 8000 грн, загальні суми компенсацій зростуть відповідно до 24000 і 48000 грн.

Для роботодавців, які працевлаштували зареєстрованих безробітних, що є внутрішньо переміщеними особами, на строк не менше одного року - за кожен непарний місяць протягом 6 місяців їм компенсуються витрати на заробітну плату та єдиний соціальний внесок із розрахунку не більше двох мінімальних зарплат на місяць (на сьогодні - 14 200 грн), за рік - 85200 грн.

Заявку на отримання компенсації, подають не раніше ніж через 5 календарних днів після працевлаштування особи та не пізніше шести місяців з дня працевлаштування ВПО, через портал Дія або у найближчому підрозділі служби зайнятості.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи