Новости

Перевірити наявність чи відсутність податкового боргу можна самостійно

22.01.2024
Тема:

Платники єдиного податку (здебільшого це ФОП) зобов’язані перейти на сплату інших податків і зборів, визначених ПКУ, у разі наявності податкового боргу у розмірі понад 3 060 грн. (абзац третій п.59.1 ПКУ) на кожне перше число місяця протягом двох послідовних кварталів – в останній день другого із двох послідовних кварталів.

Як перевірити чи Ви маєте борг зі сплати податків
Потрібно скористатися Електронним кабінетом ДПС України

Вхід до приватної частини (особистого кабінету) Електронного кабінету здійснюється після проходження користувачем електронної ідентифікації онлайн з використанням кваліфікованого електронного підпису (КЕП або ЕЦП, як казали раніше).
Стан розрахунків з бюджетом - обираємо 2023 рік.
Обираємо на рядок з кодом 18050400 (єдиний податок з фізичних осіб), якщо перевіряєте зарахування Єдиного податку. Код 71040000, якщо перевіряєте зарахування по ЄСВ.
Шукаємо колонку "Податковий борг/Заборгованість" якщо в цій колонці позначені суми заборгованості перед бюджетом, значить щось не так.

Окремо можу порадити, що якщо Ви інколи фізично відвідуєте податкову інспекцію, то варто не полінитися і завітати до підрозділу, який називається "облік платежів" і нехай вони перевірять всі відкриті на Вас ІКП (індивідуальні картки платника). Так буде надійніше. Хоча можете вручну все проклацати в Електронному кабінеті, але це буде довгенько.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи