Новости

Податківці також можуть виявляти неоформлені трудові відносини

15.01.2024

Окрім інспекторів Держпраці, виявленням неоформлених працівників займаються і податківці. На цьому акцентувала увагу пресслужба Державної податкової служби України у роз’ясненні від 21.12.20231.

Тож, якщо не уклали трудовий договір із найманим працівником, будьте готові сплатити штраф! Адже, на думку відомства, виявлений органом ДПС під час проведення фактичної перевірки факт неоформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами) є достатньою підставою для накладення на суб’єкта господарювання штрафу, визначеного ч. 2 ст. 265 КЗпП. До речі, розміри штрафів див. на с. 27.

Також ДПСУ зазначила, що за результатами розгляду матеріалів фактичних перевірок Держпрацею у 2023 році застосовано штрафних санкцій на загальну суму 23,8 млн грн та винесено 406 попереджень платникам податків.

Пам’ятайте: оформлення трудових відносин роботодавцями з найманими працівниками — це забезпечення соціальних гарантій громадян та надходжень до бюджету.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи