Новости

Відбулася нарада щодо особливостей оподаткування на територіях можливих бойових дій

10.01.2024
Тема:

Відбулася нарада щодо особливостей оподаткування на територіях можливих бойових дій

Захід пройшов під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук. На ньому були присутні народні депутати, представники Мінфіну, Державної податкової служби, Державної регуляторної служби, ОВА й інші зацікавлені сторони.

Учасники наради зосередили увагу на темі оподаткування об’єктів, розташованих на територіях можливих бойових дій. Зокрема, розглянули можливість звільнення від сплати екологічного податку, податку за землю та нерухоме майно, у тому числі знищене чи пошкоджене.

Згідно з діючим Податковим кодексом України на територіях активних бойових дій і на тих, що наразі перебувають під тимчасовою окупацією, застосовується звільнення від оподаткування за деякими видами податків. Органи місцевого самоврядування можуть надавати певні податкові пільги.

Учасники наради наголосили, що у разі виникнення спірних питань чи непорозумінь за додатковими роз’ясненнями громадяни та органи місцевого самоврядування можуть звертатися до Мінфіну.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи