Новости

Зміни до Ліцензійних умов провадження медичної практики

09.01.2024

Кабмін ухвалив постанову від 27.12.2023 № 1393 (далі — постанова № 1393), якою вніс зміни до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики, затверджених постановою КМУ від 02.03.2016 № 285 (далі — Ліцензійні умови № 285).

Так, зокрема:

1. Ліцензійні умови № 285 доповнено п. 37, відповідно до якого ліцензіат за кожним місцем (адресою) провадження медичної практики повинен забезпечити створення необхідних умов для вільного доступу маломобільних груп населення до приміщень згідно з державними будівельними нормами та правилами, що документально підтверджує фахівець із питань технічного обстеження будівель і споруд, який має кваліфікаційний сертифікат, або відповідна установа, уповноважена на таке обстеження.

2. Оновлено всі додатки до Ліцензійних умов № 285, додано додатки 5 і 6, у яких містяться форми заяв про зупинення повністю дії ліцензії та про відновлення повністю дії ліцензії.

Відповідно до п. 2 постанови № 1393 суб’єкти господарювання, які отримали ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики до набрання чинності цією постановоюзобов’язані протягом року з дня опублікування (30.12.2023) цієї постанови подати до органу ліцензування документ, визначений у додатку 2 до Ліцензійних умов № 285, — Відомості про стан матеріально-технічної бази, наявність персоналу із зазначенням його освітнього і кваліфікаційного рівня (документ див. на с. 12).

За новою формою необхідно зазначати, крім уже звичної інформації, ще відомості про доступність місць провадження медичної практики для маломобільних груп населення.

Оскільки постанова № 1393 ще не набрала чинності, подавати документ за новою формою поки що не можна, проте річний строк для подання вже почав спливати.

Нагадаємо також, що в разі виникнення змін у матеріально-технічній базі, кадровому складі ЗОЗ до повідомлення про всі зміни даних, зазначених у заяві, документах і відомостях, що додавалися до заяви про отримання ліцензії, додають додаток 2 до Ліцензійних умов № 285 із відображенням тих даних, які змінилися (документ у наразі чинній редакції див. на с. 14).

Постанова № 1393 набере чинності 30 березня 2024 року.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи