Новости

На період воєнного стану: зміни до проведення загальних зборів акціонерів

09.01.2024
Тема:

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) затвердила зміни щодо особливостей проведення електронних загальних зборів акціонерів у період воєнного стану, з метою приведення нормативних актів НКЦПФР у відповідність до Закону України «Про акціонерні товариства».

Проведення електронних загальних зборів здійснюється відповідно до Порядку скликання та проведення електронних загальних зборів акціонерів, затвердженого рішенням НКЦПФР від 02 червня 2023 року № 595.

 Важливо, що вимоги пов’язані з електронним голосуванням акціонерів (їх представників), можливістю участі акціонера в обговоренні питань порядку денного за допомогою засобів авторизованої електронної системи та з іншими нормами щодо функціонування авторизованої електронної системи, вводяться в дію з 01 січня 2024 року.

На період дії воєнного стану загальні збори акціонерів можуть бути проведені виключно одним з наступних шляхів:

  • дистанційного проведення;
  • проведення загальних зборів акціонерів акціонерного товариства, в яких беруть участь акціонери - власники 100% голосуючих акцій, відповідно до вимог статті 59 Закону України «Про акціонерні товариства».
  • проведення електронних загальних зборів.

Таким чином, проведення електронних загальних зборів акціонерів проводиться у лише декількох формах з певними обмеженнями.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи