Новости

Уряд збільшив компенсації роботодавцям за працевлаштування фахівців з числа ВПО і ВПО з інвалідністю

28.12.2023
Тема:

Уряд збільшив загальну тривалість надання компенсації витрат з двох до 3 місяців роботодавцю за працевлаштування ВПО та до 6 місяців – за працевлаштування ВПО з числа осіб з інвалідністю. 

Зміниться і сам розмір компенсацій. Якщо раніше вони виплачувались, виходячи із суми 6700 грн на місяць, то відтепер такі компенсації прив’язали до розміру мінімальної зарплати, яка з 1 січня складатиме 7100 грн, а з 1 квітня – 8000 грн.

Тобто, якщо роботодавець приймає на роботу ВПО, то наступного року він отримає право на компенсацію до 24 тис. грн за таку особу. 

Якщо це буде ВПО із числа осіб з інвалідністю, то виплати можуть сягати до 48 тис. грн на кожного відповідного працівника.

Таким чином, за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю роботодавцю буде збільшено компенсаційні витрати.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи