Новости

Нацбанк все ж таки зменшив до 90 календарних днів граничні строки розрахунків для частини експортних операцій.

14.11.2023
Тема:

Нацбанк все ж таки зменшив до 90 календарних днів граничні строки розрахунків для частини експортних операцій. 
 
Нові строки застосовуватимуться за операціями з експорту таких товарів, що класифікуються за відповідними кодами згідно з УКТ ЗЕД: 
▪️пшениця,
▪️жито,
▪️ячмінь,
▪️овес,
▪️кукурудза,
▪️соєві боби,
▪️насіння соняшника,
▪️кава і чай,
▪️олія соняшникова,
▪️олія ріпакова,
▪️макуха.
 
Раніше граничні строки розрахунків для таких операцій були встановлені на рівні 180 календарних днів.
 
Зазначені зміни схвалені постановою Правління НБУ від 10 листопада 2023 року №145 і повинні застосовуватися до операцій, здійснених з 11 листопада 2023 року. 
 
Відповідне рішення, ухвалене за поданням Кабінету Міністрів України, покликане нібито посилити платіжну дисципліну суб'єктів ЗЕД-аграріїв.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи