Новости

Про повторне подання таблиці даних платником ПДВ

03.11.2023
Тема:

ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує, що постановою Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 року № 1165 затверджено Порядок зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. Вказаним документом за платником ПДВ закріплено право, в разі зупинення реєстрації податкової накладної в ЄДРПН, на подання таблиці даних платника ПДВ. Відповідно до пункту 15 Порядку зупинення Таблиця з поясненнями розглядається комісією регіонального рівня протягом п’яти робочих днів після її отримання.  

В разі відмови в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та неврахування Таблиці, платник може протягом 10 робочих днів, що настають за днем прийняття рішення комісією регіонального рівня подати скаргу до центрального рівня. За результатами її розгляду комісія центрального рівня протягом 10 календарних днів з дня отримання такої скарги або задовольняє скаргу та скасовує рішення комісії регіонального рівня, або ж залишає скаргу без задоволення та рішення комісії регіонального рівня без змін.

При цьому рішення комісії центрального рівня, прийняте за результатами розгляду скарги, стосується конкретної Таблиці з відповідними номером та датою.  Відтак, кожна наступна Таблиця, направлена платником податку на реєстрацію до ДПС, отримує власний вхідний реєстраційний номер та приймається комісією регіонального рівня для розгляду як новий документ. 

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи