Новости

У межах сервісу єЧерга запущена нова послуга для перевізників

14.09.2023
Тема:

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури запускає нову послугу для міжнародних перевізників у межах проєкту єЧерга – ?можливість відстежувати всі онлайн-бронювання в особистому кабінеті. 

Так, переглядати всі активні черги можна через особистий кабінет в системі "Шлях". Йдеться про статус кожної вантажівки та автобуса, зареєстрованих на перевізника. 

"Функція заміни водія, доступність сімома мовами, можливість перевізнику слідкувати за чергами своїх автівок одночасно – це лише частина функціонала, яка була розроблена для зручності користувачів. Продовжуємо працювати над масштабуванням сервісу для всіх транспортних засобів, що перетинають наш кордон", – заявив віцепрем'єр міністр з відновлення – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков.

Перевірити статус всіх автомобілів в електронній черзі можна в особистому кабінеті Системи "Шлях" у вкладці "Моя єЧерга". 

Зокрема, перевізник може переглянути:

  • транспортні засоби, зареєстровані в електронній черзі;
  • статус авто в єЧерзі;
  • дані про підприємство, транспортний засіб, причіп;
  • номер вантажної митної декларації.

Таким чином, дана послуга спростить перетин кордону, з можливістю внесення змін у рейс.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи