Новини

Затверджено Порядок надання гуманітарної та іншої допомоги цивільному населенню в умовах воєнного стану
13.03.2023

Постановою КМУ від 04.02.2023 р. № 192 затверджено Порядок надання гуманітарної та іншої допомоги цивільному населенню в умовах воєнного стану в Україні (далі — Порядок).

Порядок визначає механізм надання гуманітарної та іншої допомоги населенню в умовах воєнного стану в Україні за рахунок коштів, що надійшли в національній та іноземній валюті на поточний рахунок Мінсоцполітики для гуманітарної допомоги українцям, постраждалим від російської агресії, відкритий у Національному банку, від фізичних та юридичних осіб, резидентів і нерезидентів як благодійна пожертва, гуманітарна допомога, гранти та дарунки для задоволення потреб соціальної сфери.

Напрями надання коштів визначено п. 3 Порядку. А одержувачами коштів за напрямами використання, визначеними в п. 3 Порядку, є Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю, централізовані закупівельні організації, сільські, селищні, міські ради, їх виконавчі органи, військові адміністрації, надавачі соціальних послуг, Нацсоцслужба, Мінсоцполітики — для винагороди залученій юридичній особі, визначеній централізованою закупівельною організацією в порядку, встановленому законодавством, та/чи комісійних та інших платежів у межах виконання договору банківського рахунку з Національним банком.

Постанова № 192 набирає чинності з дня офіційного опублікування.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку