Новини

У МІНЕКОНОМІКИ НАДАЛИ ПРАКТИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ З ПИТАНЬ БРОНЮВАННЯ ІТ-СПЕЦІАЛІСТІВ
20.02.2023
Тема:

Мінекономіки веде діалог з бізнесом з питань бронювання, яке є вкрай важливим на сьогодні для забезпечення обороноздатності країни і стабільної роботи економіки. З прийняттям нового порядку бронювання, яке розширило коло підприємств, працівники якого підлягають бронюванно, Мінекономіри регулярно надає роз’яснення бізнесу щодо процедур і механізмів цього процесу.

Відбулася онлайн зустріч з Радою представників Асоціації «Інформаційні технології України» щодо актуальних питань бронювання ІТ-спеціалістів. У зустрічі взяли участь представники Мінекономіки, Мінцифри, Генерального штабу ЗСУ та ІТ-компаній.

Учасники отримали практичні рекомендації з боку влади щодо реалізації нового Порядку бронювання та критеріїв визначення підприємств, установ і організацій, критично важливих для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення.

Серед іншого обговорили такі питання:

  • Критерії, за якими Міністерство цифрової трансформації буде виде визнавати компанію такою, що має важливе значення для галузі національної економіки;
  • Критерії, за якими Міністерство цифрової трансформації буде визнавати свою юрисдикцію стосовно компанії, що подає до міністерства список працівників на бронювання.

Зокрема, актуальним залишається визначення процедури перетину державного кордону для короткострокових відряджень представників IT-бізнесу, оскільки це питання є важливим з точки зору функціонування галузі: укладання нових контрактів, розширення поточних проєктів та залучення інвестицій.

З огляду на критичну важливість сталого функціонування IT-галузі в умовах протидії російській агресії представники Мінекономіки висловили готовність спільно з Мінцифри сприяти у вирішенні проблемних питань, пов’язаних з організацією бронювання військовозобов’язаних працівників.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку