Новини

Уряд упорядкував умови праці іноземних фахівців
15.02.2023
Тема:

Кабінет Міністрів упорядкував умови праці іноземців та осіб без громадянства в Україні, затвердивши зразки документів, необхідних для отримання чи продовження строку дії відповідних дозволів. Відповідні норми містяться у постанові від 24 січня 2023 року № 68.

Зокрема, документом затверджено зразки документів, необхідних для отримання чи продовження строку дії відповідних дозволів на застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні: технічний опис бланка дозволу; зразок бланка дозволу; форма заяви про отримання роботодавцем дозволу; форма заяви про внесення змін до дозволу; форма заяви про продовження строку дії дозволу.

Також цією постановою врегульовуються та приводяться у відповідність до вимог чинного законодавства норми щодо застосування праці гіг-спеціалістів з числа іноземців та осіб без громадянства за гіг-контрактами. Так, під час воєнного стану резиденти Дія Сіті можуть отримувати роботи (послуги), які виконуються (надаються) гіг-спеціалістами з числа іноземців та осіб без громадянства за гіг-контрактами, без отримання дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Нагадаємо, за попередніми даними, галузь IT, незважаючи на повномасштабну війну демонструвала минулого року зростання. Так, за попередніми оцінками НБУ, обсяг експорту телекомунікаційних, комп’ютерних та інформаційних послуг за лютий-листопад 2022 року зріс на 4% порівняно з відповідним періодом 2021 року. Обсяг експорту телекомунікаційних, комп’ютерних та інформаційних послуг за січень-листопад 2022 року порівняно з відповідним періодом 2021 року збільшився на 7,3% і становив 6,8 млрд доларів США.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку