Новини

Уряд затвердив зміни до Ліцензійних умов туроператорів
30.01.2023
Тема:

Кабмін постановою «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження туроператорської діяльності» від 10.01.2023 № 22 (далі — постанова № 22) вніс зміни до Ліцензійних умов провадження туроператорської діяльності, затверджених постановою КМУ від 11.11.2015 № 991 (далі — Ліцензійні умови), зокрема:

  • доповнено перелік підтвердних документів, що додаються до заяви про отримання ліцензії, визначений п. 6 Ліцензійних умов, документом, який підтверджує відсутність здійснення контролю за діяльністю суб’єкта господарювання резидентами держав, що здійснюють збройну агресію проти України;
  • визначено обов’язок туроператорів щодо розміщення ними на своїх вебсайтах, серед іншого, інформації у довільній формі про дату та номер рішення про видачу ліцензії на провадження туроператорської діяльності (абз. 2 п. 29 Ліцензійних умов).

Також постановою № 22 встановлено, що строк, протягом якого ліцензіати подають до органу ліцензування документи, передбачені Ліцензійними умовами, становить чотири місяці з дня набрання чинності цією постановою.

Постанова № 22 набрала чинності з дня її опублікування — 12.01.2023.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку