Новини

12 січня 2023 року Верховна Рада України прийняла у другому читанні проєкт закону України № 4366 щодо регулювання ринку платіжних послуг.
17.01.2023
Тема:

12 січня 2023 року Верховна Рада України прийняла у другому читанні проєкт закону України № 4366 щодо регулювання ринку платіжних послуг. 

Після набуття чинності, новий закон позбавить бізнес обов’язку щодо надання в паперовій формі оригіналів підтверджуючих документів по операціях з корпоративними платіжними картками (протягом 30-ти днів), надаючи можливість подання підтверджуючих документів в електронному вигляді. 

Більше того, законопроєкт створює умови для оптимізації операційних витрат бізнесу, пов’язаних зі звітуванням про відрядження працівників.

Також документом продовжується термін для переліцензування фінансових інституцій - з 1 лютого до 1 травня 2023 року. 

Окрім того, законопроєкт легалізує електроні гроші та прирівнює рахунки електронних гаманців до рахунків банків. 

Асоціація дякує Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики та НБУ за врахування пропозицій та потреб бізнесу та щиро сподівається, що законопроєкт буде найближчим часом підписано Президентом України.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку