Новини

За ініціативи Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) в Україні запускається програма компенсації виплат на релокацію
11.01.2023
Тема:

У Комітеті з питань економічного розвитку звертають увагу українського бізнесу на запуск програми компенсації виплат на релокацію, яка впроваджується за ініціативи Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) та фінансування Швейцарії і США  в рамках Фонду сприяння малому бізнесу ЄБРР.

«Вітаю цю ініціативу ЄБРР. Під час візитів регіонами України бачили, як подекуди складно відновлювати роботу підприємствам після релокації. З якими викликами в пошуку приміщень, відновлення та придбання додаткового обладнання та браку оборотних коштів вони зіштовхуються.  Тож така ініціатива суттєво допоможе українському бізнесу отримати новий старт в умовах війни. На сьогодні на релокацію виробництв наважились понад 700 українських компаній. Це допомогло зберегти понад 35 тисяч робочих місць, а на релокованих підприємствах знайшли роботу ще понад 7 тисяч українців» - пояснила народна депутатка України - член Комітету  Галина Янченко.

Наприкінці минулого року ЄБРР запустив програму компенсації витрат на переїзд для українського бізнесу, подавати заявки щодо якої можуть компанії, які ще планують переїзд в межах країни, а також ті, хто вже фізично переїхав.

Заявки приймаються до 31 січня 2023 року. Сума компенсації може становити до 30 тисяч євро на компанію. Є певні вимоги для отримувачів виплат, а саме:

  • штат до 500 працівників;
  • річний обіг до €50 млн або загальні активи до €43 млн;
  • не менше 2 років операційної діяльності;
  • частка українських власників – більше 50%.

Заявку на компенсацію виплат на релокацію подати можна за посиланням: http://surl.li/eiydg

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку