Новини

До уваги великих платників!
05.01.2023
Тема:

Державною податковою службою України затверджено Реєстр ВПП на 2023 рік відповідно до критеріїв «великого платника», визначених Податковим кодексом, до якого включено 1560 ВПП.

Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків раде вітати у своєму колективі нових 175 платників, які почали обслуговувати у нас з початку 2023 року.

Зверніть увагу, що код  контролюючого органу Центрального управління– 3100.

Електронний договір, чинний за попереднім місцем податкового обліку, не потребує поновлення чи переукладання з Центральним управлінням великих платників.

Інформуємо, що кожному платнику в Центральному управлінні великих платників призначається персональний координатор з метою забезпечення ефективної взаємодії та якісного обслуговування.

Орієнтуючись на потреби великого платника наші координатори забезпечують взаємодію з усіма структурними підрозділами Центрального управління великих платників з метою якнайшвидшого вирішення питань, які у Вас виникають.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку