Новини

Дозволено здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати деяких товарів, робіт і послуг
21.12.2022
Тема:

Дозволено здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти, а Державній казначейській службі – відповідних платежів для проведення розрахунків за природний газ відповідно до умов договорів постачання природного газу, укладених між постачальником та споживачами, у розмірі 100 відсотків планової вартості природного газу за грудень 2022 р.

Це дозволить забезпечити використання коштів бюджетних установ, закладів охорони здоров’я державної власності, казенних підприємств та/або державних установ, закладів охорони здоров’я комунальної власності, комунальних некомерційних підприємств та/або комунальних установ відповідно до сформованих календарних планів на 2022 рік для проведення розрахунків за природний газ згідно з умовами договорів постачання природного газу, укладеними між ними та ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг».

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку