Новини

Щодо звільнення від оподаткування товарів, які придбаються за кордоном і ввозяться в Україну громадськими об’єднаннями та благодійними організаціями на користь ЗСУ
13.12.2022

Комітет підтримав зміни до МК та ПК, якими пропонується вирішити питання щодо звільнення від оподаткування товарів, які придбаються за кордоном і ввозяться в Україну громадськими об’єднаннями та благодійними організаціями на користь ЗСУ та інших військових формувань, але за формальними ознаками не підпадають під визначення гуманітарної допомоги.

Передбачено, що такі товари звільняються від оподаткування ввізним митом та ПДВ за умови, що організації, які їх ввозять, включені до Реєстру неприбуткових, а також за умови, що ввезені з пільгами товари були передані належному отримувачу не пізніше ніж через 45 календарних днів з дня завершення митного оформлення (або 90 календарних днів, якщо здійснювалося технічне обслуговування та/або ремонт).

Також пропонується продовжити до завершення воєнного стану дію норми, яка дозволяє не враховувати обсяги благодійної допомоги, наданої громадськими об’єднаннями або благодійними організаціями, до загальної суми для обов’язкової реєстрації платником ПДВ (наразі така норма діє виключно на 2022 рік).

За матеріалами https://t.me/getmantsevdanil

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку