Новини

Чи необхідно інформувати податкову службу про прийняття працівника на роботу при спрощеному режимі регулювання?
17.11.2022

Відповідно до вимог статті 24 Кодексу законів про працю України незалежно від виду трудового договору або форми організації трудових відносин працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням роботодавця, та повідомлення органів Державної податкової служби України про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Таким чином, повідомлення про прийняття працівника на роботу подається при укладенні трудового договору при спрощеному режимі регулювання трудових відносин в обов’язковому порядку до фактичного допуску працівника до роботи.

Докладно про трудові відносини під час воєнного стану -  https://dsp.gov.ua/.../trudovi-vidnosyny-pid-chas.../

Ще більше дізнаєтесь на інформаційному порталі https://pratsia.in.ua

 

За матеріалами ГУ Держпраці у Дніпровському регіоні

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку