Новини

Громадам дадуть методички з розблокування реєстрів
16.11.2022
Тема:

Наявність територіальної громади в переліку районів проведення бойових дій не є підставою для блокування доступу до державних реєстрів.

На це звернула увагу Віце-прем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук під час міжвідомчої наради, передає "Закон і Бізнес".

Наразі у більшості громад, розташованих у районах проведення бойових дій, обмежений доступ до державних реєстрів. Разом з тим, зазначає чиновник, їх підключення вкрай необхідне для надання громадянам адміністративних послуг.

«Посилатися на 75-й наказ і блокувати доступ до реєстрів – неправильно. Його мета полягала в тому, щоб організувати виплати допомоги внутрішнім переселенцям», – повідомила очільник міністерства.

За результатами наради, держателям реєстрів доручено надати територіальним громадам та обласним військовим адміністраціям покрокову інструкцію дій, необхідних для розблокування реєстрів.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку