Новости

З'ЯВИЛИСЯ Е-ФОРМАТИ ЄДИНОЇ ЗВІТНОСТІ З ПДФО,ВЗ ТА ЄСВ.

09.11.2022
Тема:

Для податкових агентів юросіб встановлено формат оновленої єдиної звітності – j0500108, а для фізичних осіб- F0500108.

Нагадуємо, що наказом Мінфіну №189 було внесено зміни до порядку заповнення єдиної звітності з ПДФО, ВЗ та ЄСВ, а також до самої її форми. Введені рядки для  зазначення середнього заробітку мобілізованих без грошового забезпечення. Наказ почав діяти ще з 9 серпня. Згодом податківці наголосили, що оновлену єдину звітність з ПДФО, ВЗ та ЄСВ податкові агенти повинні будуть подавати вже за підсумками 4 кварталу 2022 року.

Але формати оновленої єдиної звітності ДПС створила тільки зараз. Про це свідчить оновлений станом на 21 жовтня реєстр електронних документів ДПС. Так для податкових агентів юросіб встановлено формат оновленої єдиної звітності- J0500108, а для для фізосіб- F0500108.

Але ще раз підкреслимо, для звітування за підсумками 3 кварталу слід застосовувати версії форматів J0500107 та F0500107.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи