Новости

На платформі Дія вийшов освітний курс про земельні онлайн-аукціони

18.07.2022

На платформі Дія.Цифрова освіта вийшов десятий модуль освітнього серіалу про онлайн-аукціони, повністю присвячений земельним онлайн-аукціонам - інформує Комітет з питань аграрної та земельної політики.

Цей навчальний курс буде корисний для держслужбовців, публічних службовців, підприємців, а також представників бізнесу та стартапів.

Курс розроблено ДП «Прозорро.Продажі» для платформи Дія.Цифрова освіта Міністерства цифрової трансформації України за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Структура курсу:

  • им врегульовані земельні торги та для яких організаторів обов’язкове регулювання;
  • як організувати земельні торги та які вимоги до учасників;
  • як підготувати лот;
  • як визначається переможець земельних торгів;
  • які особливості земельних торгів у межах виконавчих рішень.

На час воєнного стану діє низка змін у земельних відносинах, зокрема щодо проведення земельних торгів на електронних аукціонах. Необхідну інформацію можна дізнатися в додаткових матеріалах до першої серії.

З повного освітнього курсу про онлайн-аукціони можна отримати вичерпну інформацію про те, що таке електронна торгова система «Прозорро.Продажі» та для чого вона потрібна державі й суспільству. А також про принципи роботи системи, про види аукціонів, способи вибору електронного майданчика, як правильно описувати лоти для пошуку клієнтів, як оголошувати аукціон, проводити електронні земельні торги та поради щодо вдалої комунікації з учасниками аукціонів.

Освітній курс містить десять модулів та доступний на порталі Дія.Цифрова освіта: https://bit.ly/3MSLCFW.

За матеріалами Офіційний вебпортал парламенту Україниаменту України

Офіційний вебпортал парламенту України

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи