Новости

НАДС підготувало Методичні рекомендації щодо процедури проведення адаптації новопризначених посадових осіб місцевого самоврядування в ОМС

13.07.2022

На запит органів місцевого самоврядування НАДС підготовлено Методичні рекомендації щодо процедури проведення адаптації новопризначених посадових осіб місцевого самоврядування в органах місцевого самоврядування (затверджені наказом НАДС від 08.07.2022 року № 55-22). Розроблений документ має на меті забезпечити уніфікований системний підхід для цієї процедури.

Методичні рекомендації стануть у нагоді структурним підрозділам/спеціалістам з питань персоналу органу місцевого самоврядування під час підготовки та проведення процедури адаптації новопризначених посадових осіб місцевого самоврядування, а також тих, хто приступає до виконання посадових обов’язків після закінчення відпустки для догляду за дитиною, завершення військової служби тощо.

Документ, серед іншого, містить:

  • опис рекомендованих етапів адаптації та заходів, що здійснюються під час їх проведення;
  • чек-листи для учасників адаптації;
  • приклад програми адаптації;
  • структуру довідника для новопризначеної посадової особи місцевого самоврядування;
  • форми для отримання зворотного зв’язку та визначення успішності процедури проведення адаптації та ще багато іншого.

З Методичними рекомендаціями можна ознайомитися на сайті НАДС за посиланням

Також ми висловлюємо вдячність членам Ради управління людськими ресурсами при НАДС, представникам Всеукраїнської Асоціації ОТГ, експертам Яні Брусенцовій та Андрію Мацокіну, які долучилися до фахового обговорення проекту методичних рекомендацій.

За матеріалами НАДС

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи