Новини

Виплату пенсій по інвалідності атоматично продовжено до 31.08.2022 року
16.06.2022

Чи буде продовжено виплату пенсії по інвалідності, якщо термін, на який встановлено інвалідність, закінчився, а пройти огляд МСЕК неможливо?

Фвхівці Пенсійний фонд Україниповідомляють, Закон України від 09.07.2003 №1058-IV “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (зі змінами) передбачає, що якщо в період здійснення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином, особа з інвалідністю пропустила строк повторного огляду медико-соціальної експертизи, то виплата пенсії по інвалідності не зупиняється до закінчення терміну дії карантину.

Кабінет Міністрів України постановою від 27.05.2022 № 630 “Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” продовжив дію карантину до 31 серпня 2022 року.

Виплату пенсій по інвалідності атоматично продовжено до зазначеної дати.

За матеріалами ПФУ

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку