Новини

Внесено зміни до типової форми контракту з керівником державного ЗВО
13.06.2022
Тема:

Постановою КМУ від 03.06.2022 р. № 649 внесено зміни до п. 4 Типової форми контракту з керівником державного закладу вищої освіти, затвердженої постановою КМУ від 05.12.2014 р. № 726 (далі — Типова форма). Зміни такі.

1. Як і раніше, керівник має звітувати уповноваженому органу управління. Втім, якщо раніше такій звіт надавався щорічно, а також на вимогу уповноваженого органу, то тепер умову про подання звіту на вимогу уповноваженого органу прибрано. Крім того, уточнено, що звіт має містити також інформацію про рівень досягнення цільових показників діяльності ЗВО станом на 31 грудня року, за який складено звіт. Відповідні зміни внесено до п.п. 28 п. 4 Типової форми.

2. Оприлюднення звіту. Відповідно до нового п.п. 281 п. 4 Типової форми керівник ЗВО зобов’язаний забезпечити внесення щорічного звіту про результати виконання умов контракту до Єдиної державної електронної бази з питань освіти та оприлюднення його на офіційному вебсайті ЗВО.

Постанова № 649 набрала чинності 07.06.2022 р.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку