Новини

Регуляторне навантаження на кредитні спілки знижується
12.05.2022

Національний банк у зв’язку з воєнним станом продовжує знижувати регуляторне навантаження на кредитні спілки та удосконалювати нормативно-правову базу для ринків небанківських фінансових послуг.

Так, кредитним спілкам дозволено визначати рівень прострочення договорів кредиту відповідно до нових умов договору кредиту, пов’язаних із реструктуризацією зобов’язань за таким договором.

Крім того, кредитним спілкам продовжено максимально можливий строк (до 18 місяців)  дії плану відновлення фінансової стабільності, а також знято обмеження на пролонгацію кредитних договорів, укладених із пов’язаними особами кредитної спілки.

Також Національний банк може з власної ініціативи продовжувати строк виконання рішень про застосування заходів впливу, термін виконання яких припадає (припав) на період воєнного стану в Україні та 30 календарних днів із дня його припинення або скасування, щодо всіх учасників ринку небанківських фінансових послуг.

Ці та інші зміни передбачені постановою Правління Національного банку України від 10 травня 2022 року № 97 "Про внесення зміни до постанови Правління Національного банку України від 06 березня 2022 року № 39".

Постанова набирає чинності з 11 травня 2022 року.

За матеріалами НБУ

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку