Новини

Профільний Комітет ВР підтримав пропозиції НАДС щодо прийому на роботу до державних органів під час воєнного стану
03.05.2022

Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування підтримав пропозиції НАДС щодо прийому на роботу до державних органів під час воєнного стану (законопроєкт №7269). Про це заявила Голова НАДС Наталія Алюшина після завершення засідання Комітету. 

Виступаючи на засіданні профільного підкомітету, Голова НАДС озвучила пропозиції щодо доопрацювання цього законопроєкту до 2 читання, зокрема, в частині поширення його дії не лише на посадових осіб місцевого самоврядування, а й на державних службовців. Крім того, Наталія Алюшина запропонувала включити до законопроєкту положення, що стосуються заборони переведення державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, призначених на посади без проведення конкурсу, на інші посади державної служби чи місцевого самоврядування.  «Такий запобіжник дасть обов’язковість для всіх осіб, призначених без конкурсу в період військового стану, після завершення війни пройти конкурс для залишення на публічній службі», - зазначила Наталія Алюшина. 

Також Голова НАДС наголосила на важливості доповнення положення щодо звільнення з посад державної служби та служби в органах місцевого самоврядування у випадку неподання у визначений строк (з урахуванням відстрочення на 3 місяці після завершення або скасування воєнного стану) необхідних документів. Крім того, за результатами доопрацювання законопроєкту було удосконалено певні його положення, зокрема щодо відстрочення подання декларації та проведення спеціальної перевірки кандидатів на відповідні посади.

За матеріалами НАДС 

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку